KONST / Litografier / Färglitografi 13846344
nr 1384 6344
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, 3 st, Kust. Signerad, numrerad 24/275. Motivet: 51x64cm, yttermått inklusive ram: 65x78cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:06:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare